Uzman Ekibimiz

Avukatlarımızla Tanışın

Vahit ULAŞ
AVUKAT

[email protected]

Emre ÇAKIN
AVUKAT

[email protected]

Tecrübemiz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Hakkımızda

Ulaş & Çakın Hukuk  Arabuluculuk Bürosu ulusal ve uluslararası alanda başarılı hukuk uygulaması ile tanınan ve hukukun birçok alanında hizmet veren bağımsız bir hukuk bürosudur.

Hukukun her alanında hızlı ve yüksek nitelikli hizmet ile pratik ve yaratıcı çözümler sağlama konusunda haklı bir itibara sahibiz. Yüksek becerilerle donanmış, tecrübeli ve birden çok dilde hizmet verebilen avukatlardan oluşan ekiplerimiz yerel ve uluslararası müvekkillerimizi her türlü sektörün teknik ve kültürel özelliklerine uyum sağlayacak şekilde temsil etmektedir.

 

Ulaş & Çakın Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu

Bİze Ulaşın

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü, hukuk disiplininde teorik bilgi kadar, tecrübe de önemli bir yere sahiptir. Tecrübe teorik hukuk bilgisinin tamamlayıcısıdır. Özellikle ağır ceza davalarında kesinlikle deneyimli avukatlara ihtiyacınız olacak. 

Birçok davaya katılmış avukatlar olarak biliyoruz ki, birçok dava usulde yapılan hatalardan dolayı ya gecikiyor, ya da kaybediliyor. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için karmaşık hukuki konularda deneyimli avukatlarımızdan yardım almanız iyi olacaktır. 

En önemli prensibimiz; mağduru bir daha mağdur etmemek adına, müvekkillere danışman olarak, hukuksal haklarını göz önüne alarak, en güncel bilgi ve belgelerle yol göstermeyi ilke edinmektir.

   

ULAŞ & ÇAKIN
Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu